Autor workshopu 

Autorem kurzu MyLife Workshop© je Dr. Dietrich Schindler (1962), Američan německého původu, který prožil většinu života v Německu. Pracuje jako kouč, školitel, church planter a spisovatel. 


Mezinárodní licence

MyLife Workshop© je mezinárodní licencovaný sebepoznávací program, postavený na židovsko-křesťanských duchovních, společenských a etických hodnotách. V průběhu workshopu se prolínají prvky osobního sebezkoumání, mediální produkce a prvky tzv. Learning community. Workshop je veden podle mezinárodně uznávaných koučingových principů a je zpoplatněn 400 Kč za osobu.

Více detailů ve vícejazyčné mutaci viz: https://www.mylifeworkshop.net


Know-how workshopu

Základem všech setkání je pracovní list "MyLife mapa"©, která zobrazuje váš život a kterou si v průběhu kurzu každý účastník doplňuje. Každý tvoří sám za sebe a sdílí se o tom, o čem sám chce. Vyškolení lektoři workshop koordinují, moderují, ale nepřednáší.


Naši tepličtí lektoři

Licenci k vedení MyLife Workshop© vlastní:

Mgr. PAVLA STRONOVÁ, DiS.

tel. 777 320 252

Teplická rodačka celý život pracuje ve zdravotnictví na různých pracovních pozicích. Vyznačuje se svou precizností a touhou být tam, kde to má smysl. Je vdaná za Robina a těší se ze své dcery a několika vnoučat.


JANA ROHREROVÁ JAŠOVÁ

tel. 605 430 718

Rodačka z Teplic. Pracovala jako učitelka v MŠ, soukromý obchodník, designer nábytku a prostor v MŠ. S manželem žijí na ranči, protože miluje přírodu a všelijaká zvířátka. :) Má dvě dospělé děti a dvě malé, krásné vnučky. Má ráda radost, ráda ji rozdává a ráda k ní také přispívá.


Mgr. SILVIE JANOVSKÁ

tel. 739 524 710

Rodačka z Mostu se svým vzděláním řadí mezi speciální pedagogy. Její kreativní talent a pedagogické nadání uplatňuje mimo jiné i jako programová vedoucí příměstských táborů. Je vdaná za Marka a mají spolu dvě dcerušky berušky, toho času již ale dospělé. :)


Mgr. MAREK JANOVSKÝ

tel. 739 584 158

Pochází z Rožnova pod Radhoštěm je mužem různorodého vzdělání a nejrůznějších profesí. V současnosti pracuje jako... jako ďas. :) Svou nenasytnou životní zvídavost, svébytný smysl pro humor a touhu lidem pomáhat v jejich životních poutích prostě nezapře. Je ženatý se Silvií a vychovali společně dvě dospělé dcerušky berušky. :)